Kılınçaslan ve Ateş Ailesinin Mutlu Günü

Mardin'in köklü ailelerinden Kılınçaslan ve Ateş ailelerinin çocukları Adar Kılınçaslan ve Medya Ateş görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Damadın arkadaşlarının yaptığı sürpriz herkesi şaşkına çevirdi.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin Kızıltepe'nin köklü ailelerinden Kılınçaslan ve Ateş ailelerinin çocukları Adar Kılınçaslan ve Medya Ateş görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Pervin ve Ramazan Ateş'in kızları Medya ile Zuhal ve Mehmet Emin Kılınçaslan'ın oğulları Adar, Mova Park Düğün Salonunda görkemli bir düğün gerçekleştirdi. Önemli konukların katıldığı düğünde gelin ve damat herkesi kendine hayran bıraktı. Gelin ve damat salona konfetiler ve  meşaleler arasında girdi. 

Gelin ve damadın salona girişi sırasında konuklar nefeslerini tutamadı. Kılınçaslan ve Ateş ailesinin mütlu günü ailenin namına yakışır şekilde görkemli geçerken, damadın arkadaşları da sürprizlerini eksik bırakmadı. 

Üzerinde "Acı Kaybımız" yazan bir çelenk ve damadın fotoğrafı ellerinde bir cenaze törenine katılır gibi salona giriş yapan damadın arkadaşlarının şaka yaptığının anlaşılması üzerine konuklar rahat nefes aldı.

Damadın arkadaşlarının salona bu şekilde girmesi konuklar tarafından alkışlarla karşılanırken, konuklar fotoğraf çekme yarışına girdi. Salonda büyük bir ihtişamla dans eden gelin ve damada konuklar da eşlik etti. Gelin ve damadın ailesinin konuklara gösterdiği ilgi misafirler tarafından övgüyle karşılandı. Kılınçaslan ve Ateş ailelerinin şanına yakışır bir salon kalabalığına sahne olan düğünde gelin ve damat konuklarla beraber halaylar da çekti. 

Düğün sonunda konuklar gelin ve damatla fotoğraflar çektirirken, mıuhteşem bir takı töreni de yapıldı. Takı töreninde konuklar adeta bir biriyle yarıştı. Gelin ve damadın dansı sırasında romantik anlar yaşandı. Konuklar gelin ve damadın dansı sırasında gözleri çiftten alamadı. 

 

Düğün töreninde coşkulu anlar yaşanırken, çift daha sonra düğün pastasını kesti. 

27 Haz 2022 - 11:42 - Yaşam