Başkan Kadir Kerimoğlu İskenderun da bölge dernekler toplantısına katıldı

Beşiktaş'ta bu ay içinde yapılan kongre de Beşiktaş Başkanlığına tekrar seçilen Ahmet Nur Çebi İskenderun da düzenlenen gecede bölgedeki dernek başkanları ile bir araya geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

İskenderun Beşiktaşlılar derneğinin düzenlediği gece'ye Beşiktaş kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Yönetim kurulu üyeleri eski yöneticiler ve bölge dernek başkanları katıldı.

Mardin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kadir kerimoğlu yaptığı açıklamada;  “ülke futbolu olarak zor bir süreçten geçiyoruz Beşiktaş'ta bu süreçten etkilenen kulüplerden biri biz camia olarak yönetim, profesyoneller, dernekler, taraftar hep birlikte kenetlenerek birlik ve beraberlik ortamı sağlayıp bu zor süreci geçiştirmeye çalışarak yönetimimize ve Başkanımıza sahip çıkmamız kazım. Beşiktaş çok büyük bir camia ülke olarak içinde bulunduğumuz bu mali krizi elbette atlatacak güçteyiz. Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yeni yönetimine öncelikle Başarılar diliyorum. Onlara güveniyorum biz camia olarak kenetlendiğimiz zaman aşamayacak sorun yoktur. Ben daha önceki yönetim ile yasadığım anlaşmazlık yüzünden camiamdan bir süre uzak kaldım bu gün böyle bir ortamda bulunmaktan mutluluk duydum. Bu organizasyonu düzenleyen İskenderun Beşiktaşlılar derneği başkanı Sedat Uysal ve dernek yöneticilerini kutlar ve Misafirperverlik illerinden dolayı teşekkür ediyorum bundan sonraki süreçte her platformda ve her şartlarda camiamın ve yönetimimin yanında olacağım bu tür toplantıların olması camiamızın kenetlenmesi adına faydalıdır ve bu toplantıların devamı değişik bölge ve illerde devam edecektir” dedi.

# Mardin

25 Haz 2022 - 13:46 - Spor