Sahte Marilyn Monroe Hakkında Suç Duyurusu Yaptı

Mardin'de skandallarla gündeme gelen ve kendisini "Marilyn Monroe" diye tanıtan Melek Akarmut hakkında Mardinlilere hakaret ettiği nedeniyle Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu yapıldı.

Mardin'de kendisini "Marilyn Monroe" olarak tanıtan Melek Akarmut hakkında Mardinlilere hakaret ettiği iddiasıyla bir vatandaş tarafından Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu yapıldı. Akarmut hakkında yapılan suç duyurusu sonrası soruşturma başlatılması bekleniyor. Akarmut hakkında suç duyurusu yapan M.E. isimli yurttaş, dilekçesinde Akarmut'un sosyal medya paylaşımında "Mardin halkına yakistiramadm rezillik ne ya siz ve sizin gibi medeniyetten uzak kohne cahil beyinler Mardin bu güne kadar terorle anildi benm Mardine geldiğim gunden bu yana insanlara Mardini hep guzel gosterdim ve butun cabam bu cunku bizlerde doguya dusman yetistirildik bazan diyorum haklilarmis sizin gibi teror beyinliler olduğu surece mardin hep kohne kalacak. Kendinizi gelistirin. Burda kotu bir haber yok. Gerci siz tefecilikten esrardan yolsuzluktan anlarsiniz bari buraya cikipda ahkam kesmeyin.!!!" ifadelerini kullandığına yer verdi. 

Akarmut'un aynı zamanda Mardin halkına "Mardin'de medeniyet sadece taşlarda kalmış, Medeniyetler şehri değil" ifadesinin yanında sokaklarda çöp toplamaları için bulunan eşeklerle ilgili bir paylaşımda Mardinlilere "Eş...eşekler" ifadesini kullandığı, belirtildi. Bu paylaşımlar nedeniyle Akarmut hakkında davacı olduğunu belirten M.E., bir de Akarmut'a ilişkin videoların da olduğu bir CD'yi savcılığa teslim etti.   

# Mardin

08 Haz 2022 - 12:17 - Asayiş