Meydan Park AVM, Büyük İndirim ve Kalite Farkıyla Hizmeti Sürdürüyor

Kalite ve ucuzluğun adresi Mardin Meydan Park AVM, ister fiyat ister kalite farkıyla ev eşyaları mağazası olarak halka hizmet vermeyi sürdürüyor. Aradığınız hem kaliteli hem garantili hem de ucuz ürünleri bulmak istiyorsanız Meydan Park AVM aradığınız adres. Halkın pazarı Meydan Park AVM ile kaliteyi bir gün değil her gün ucuza alabilirsiniz.

+7
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’nin 60 ilinde şubesi bulunan Meydan Park AVM, yaklaşık iki yıldır Mardin’de açmış olduğu şubesi ile vatandaşlara çeşitli ev eşyaları, kaliteli ve ucuz ürünler sunarak beğenileri toplamaya devam ediyor. İki yıldır, kaliteli indirimli ürünleri ile herkesin gönlüne taht kuran Meydan Park AVM’nin en büyük farkı bütün ürünlerinin kaliteli ve garantili olması.

Bu konuda Meydan Park AVM ile baş edecek AVM sayısı çok az. Meydan Park AVM,  müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle diğer alış veriş merkezlerinden farklı bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Farkı görmek için kapısından girmek yeterli.

Meydan Park AVM’nin Mardin’deki yetkilisi Abdulkadir Tekin, hizmetlerine dair “İki yıla yakındır biz bu sektörde yer almaktayız. Şuan Türkiye’nin 60’tan fazla ilinde şubelerimiz mevcuttur. Meydan Park AVM olarak hedefimiz bu şubeleri 81 ile yayıp kaliteli ve indirimli ürünler ile onları bir araya getirmek” diye belirtti.

 

“En önemli farkımız kaliteyi ucuza getirmek” diyen Abdulkadir Tekin, “Aradığınız birçok şeyi burada bulabilirsiniz. İster fiyat farkıyla, ister kalite farkıyla birçok AVM’den farkımız vardır. Bizim buradaki en önemli farkımız kaliteyi ucuza getirmektir. Ürünlerimiz arasında zücaciye, kozmetik, hırdavat plastik çeyizlik yani bir eve lazım olan bütün ürünler mevcuttur. Aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz 20 binden fazla çeşit ürünlerimiz var. İster kalite farkıyla ister fiyat farkıyla birçok AVM’den farklıyız. Her güne özel indirim kampanyaları yapmaktayız. Müşterilerimiz bizi tercih ediyor. Tercih etmelerinin sebebi kaliteli ürünler getiriyor olmamız. Halkımıza elimizden geldiğince uygun fiyata vermeye çalışıyoruz. Son olarak, Mardin halkına bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi bir borç biliriz” dedi.

 

Midyat’tan çıkıp özel olarak Mardin merkezde bulunan Meydan Park AVM’ye kadar gelip ihtiyaçlarını buradan alan Ercan Bey: “Muhteşem ürünler bunlar. Altı adet porselen tabak 20 lira.

Gerçekten kalite desen kalite marka desen marka, ürünler desen aynı hepsi kaliteli ve ucuz. Halkı düşündükleri için rabbim daha fazla kazandırsın. Meydan Park AVM’den çok memnunuz. Allah onlara daha fazla versin. Biz de daha fazla alalım daha fazla satalım. Midyat’tan buraya kadar daha ucuz ve kaliteli ürünler almak için geldik. Gerçekten reklam sanıyordum ama şuanda şoktayım.

Kafemin bütün ürünlerini buradan aldım ve hepsinden memnunum. Midyat’ta da çok büyük AVM’miz var yalnız burası kadar ne çok ürün ne de çeşit var. Onu geçtim kat kat daha pahalı. Şuna da değinmek isterim, kişilik ve esnaflık bu ikisini her yerde bulamayız.

Bu açıdan dolayı geçen sefer geldiğimiz zaman göstermiş oldukları ilgiden ve önerilerden dolayı, yeni ürünler geleceği zaman bekle deyip daha avantajlı daha çok iliğimizi isteyen tavırları bizi buraya tekrar getirmek nedenlerinden biri oldu. Akşam 80 kişilik bir gurubum var ben buraya tekrar geldim ürünleri kaçırmamak için. Son olarak şunu diyeyim, Reklamlar da broşürler de gördüğünüz her şey burada bire bir aynı kalite ve fiyatlarla mevcut” dedi.

MARDİN PARK AVM

ADRES: 13 Mart Mahallesi, Remzi Yersel Caddesi, Sinanoğlu Life Apt. No: 12/Z2 ARTUKLU/MARDİN

03 Haz 2022 - 10:13 - Gündem