Lezzet Dolu Beyti Ocakbaşı: Mardin’in Odak Noktası

Lezzet Dolu Beyti Ocakbaşı Her Yıl Binlerce Yerli Ve Yabancı Turistleri Konuk Ediyor.

+7
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin’in yemeklerine yeni lezzet katan Beyti Ocakbaşı, lezzet sunmaya devam ediyor. Beyti Ocakbaşı, Mardin’in kültürel lezzetlerine ışık tutan, lezzet dolu tarihin rotasını oluşturarak, odak noktası oluyor. Uğrayın Beyti Ocakbaşına; kültürel yemekleri tadına varın.

Lezzetli olan bol çeşitli yemekleriyle beğenileri toplamaya devam ediyor. Her kesime hitap eden restoran, hijyenik oluşu, yerli ve yabancılara, evlere ve işyerlerine yaptığı hizmetle herkesin gönlüne taht kuruyor. 

İnsana kendini iyi hissettiren, damakta hiç bir zaman unutulmayacak güzel bir tat bırakan lezzet dolu yemekleriyle Beyti Ocakbaşı, müşteri memnuniyetinin, esnaf olarak beğenilmenin ve ilgi odağı haline gelmenin zirvesini yaşıyor. Mardin'de lezzetlerine kültürün, tarihin yansımasını katmasıyla Beyti Ocakbaşının tek başına bu ilgiyi hak ediyor.  

Ehil ellerden çıkan lezzet dolu yemekleri ile müşterisine olan ilgisi güler yüzlülüğü ile gerekse esnafa evlere yapmış olduğu hızlı servis ve en önemlisi hijyenik bir mekan olmasıyla Beyti Ocakbaşı Mardin’in markası olmayı hakediyor. Yerli ve yabancıların odağı olan Beyti Ocakbaşı lezzetlerini tadarken kendinizi bambaşka bir atmosferde hissedeceksiniz. 

Bol çeşidiyle şehrin tarihi yapısının yansımasını anlamak için Beyti Ocakbaşına mutlaka uğramalısınız. Yöresel yemekleri ile ızgara çeşitleri ile sulu yemekleri ile ve çeşitli tatları ile Türkiye’nin hiçbir bölgesinde bulamayacağınız çeşitleri bu restoranda bulabilirsiniz. 

ADRES: 13 Mart Mah. 5. Sok. My Office iş merkez altı No/15. Artuklu/ MARDİN

31 May 2022 - 11:59 - Ekonomi