Mardin’de lezzetin adresi Çiğköfteci Hasan Aybak: Yeni Bayilikler Verilecek

Mardin’de çiğköftede lezzetin adresi olan Çiğköfteci Hasan Aybak, kentte yeni bayilikler vermeye hazırlanıyor.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

Bölgenin eşsiz lezzetlerinde çiğköftenin merkezlerinden biri Çiğköfteci Hasan Aybak olmaya devam ediyor. Hijyenik mekanında hizmet veren aynı zamanda evlere ve iş yerlerine hızlı servisiyle kendinden söz ettiren Çiğköfteci Hasan Aybak, Mardin halkına hizmet ediyor. Mardin’de Mahmut Turğay’ın işletmeciliğini yaptığı Çiğköfteci Hasan Aybak, hizmette sınır tanımıyor.  

 

15 yıldır çiğköfte yoğuran Mahmut Turğay, “Hasan Aybak Çiğköfte olarak bu işi yapıyoruz. Şu anda bayilik isteyen arkadaşlarımız, vatandaşlarımız olursa şube vermeyi de düşünüyoruz. Hijyenik bir ortamda yapılıyor, kendi imalatımız olduğu için biz bu işi yapıyoruz. Düğün salonlarına servis yapıyoruz, evlere servis yapıyoruz, iş yerlerine servis yapıyoruz vatandaşlarımıza elimizden geldiği kadar güler yüzlü olmaya, hizmet vermeye çalışıyoruz. Mardin merkezin her yerine sipariş götürüyoruz. İstasyon, Yukarı Mardin, Yenişehir, Meydanbaşı, Yeniyol istenilen her yere götürüyoruz” dedi.

 

“Çiğ köftemizin özelliği, tadın da saklı” diyen Mahmut Turğay şunları söyledi: “Tadı çok güzel, tadını bozmamaya çalışıyoruz. İmalat kendimizindir. O yüzden tadı farklı oluyor. Bizim burada herhangi bir malzemeden kesmeden, malzemeyi tam tamına katarak, tabi bu da insanların isteğine damak tatlarına bağlıdır. Şu anda bizdeki bambaşkadır. Biz bunu öneriyoruz. Bir de şu şekilde belirtmek istiyorum: Bayilik isteyen vatandaşlarımıza arkadaşlarımıza da bayilik vermeyi düşünüyoruz. Şube açmaları için yardımcı oluyoruz. Bu konuda bütün arkadaşlara, vatandaşlarımıza da yardımcı olup bayilik vereceğiz. Şu anda Mardin’de Hasan Aybak olarak biz varız. Dost, arkadaşlarımız, vatandaşlarımızı mekanımıza bekliyoruz.”

 

Hasan Aybak’ta lezzetin tadına varan bir Mardinli vatandaş da “Yıllardır, burası açıldığından beri hep buraya geliyorum. Buranın dışında hiçbir yerden çiğköfte almadım. Tadı iyi olduğu için buraya geliyorum. Birkaç sefer kızım eski Mardin’den aldı beğenmedik. Bir daha getirmene gerek yok dedik. Hep buradan alıyoruz. Haftada en az bir iki sefer kendim geliyorum. Bunun için biz çok memnunuz. Özellikle bu arkadaşlardan da çok memnunum. Servisi de güzel yapıyorlar. Misafirlerine, müşterilerine karşı güze bir ilgi gösterdikleri için biz burayı tercih ediyoruz” dedi.

ADRES: Kültür Caddesi, Karayoları Parkı Arkası, No: 19/B ARTUKLU/MARDİN

TELEFON: 04822123040

30 May 2022 - 12:43 - Ekonomi