Krampon Fiyatları

Farklı marka ve modeller, her ortamda spor aktiviteleri için farklı çıtçıtlar sunar. Oyun içinde topa iyi hakim olmak için ayak ölçünüze göre doğru ürünü satın almanız gerekir.

Mevsimsel olarak farklı tasarım ve renk seçeneklerine sahip krampon fiyatlarıoldukça yaygındır. Ayağın hareketini kısıtlamayan sert malzemelerden yapılan varyasyonlar dayanıklı deri ve sık kullanıma uygun kumaşlardan yapılmıştır.

Krampon Fiyatları Neye Göre Değişir?

 

 Esnek yapısı ve rahat tarzı ile krampon fiyatları farklı bütçelere uygun ucuz bir seçenektir. Sezon sonunda markalardan gelen indirimler sizin için doğru seçimi yapma fırsatı yaratıyor. Kaliteli ve ince malzemelerin tercih edildiği deri çizmeler, doğru kumaşla optik olarak güçlendiriliyor. Derinin dayanıklı kalitesi, her yüzeyde en iyi performansı sağlar. Kumaşta kullanılan tek tonlu ve iki tonlu kumaşlar erkek koçboynuzu modelinin enerjisini açığa çıkarıyor. Anlık futbol yaralanmalarına karşı koruma sağlayan ürünler, uygulama ve lokasyona göre farklı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda topa vurmayı da hedefleyen futbolseverler için tasarlanan ayakkabılar, sürtünmeyi azaltan malzemelerden üretilmiştir.

Konforlu Krampon Fiyatları

 

Pozisyona göre ayağın yapısına ve boyutlarına göre şekillendirilen çocuklar için bir krampon modeli seçebilirsiniz. Çocuğunuzun ayak gelişimini destekleyen çeşitlerden, beğendiği renk ve desenlerde satın alabilirsiniz. Alışılmadık renklere ve çekici kesimlere sahip çocuk modelleri, sporu severek yapmanıza yardımcı olacaktır. Hem konfor hem de ayak koruması sağlayan krampon satın alma seçenekleri ile değişken bir fiyat aralığı sunuyoruz.Krampon fiyatları ve model seçeneklerine https://www.lescon.com.tr/krampon/ sitesinden ulaşabilirsiniz.

26 May 2022 - 16:01 - Ekonomi