Google Hotel Ads ile Müşterilerinize En İyi Teklifleri Sunun

Google Hotel Ads, otel araştırması yapan potansiyel müşterilerin kendilerine en uygun fiyatı bulmalarına olanak sağlayan bir platformdur.

Google Hotel Ads, otel araştırması yapan potansiyel müşterilerin kendilerine en uygun fiyatı bulmalarına olanak sağlayan bir platformdur. Bu platform, otellerin web sitelerinde ve çevrimiçi seyahat acentelerindeki fiyat bilgilerini karşılaştırarak kullanıcılara en iyi seçeneği sunar. Otellerin fiyat tanıtımlarını yaptığı bir otel reklam platformu olarak kabul edilir.  Google burada yalnızca fiyatların karşılaştırılması noktasında kullanılır, bir acente olarak yer almaz. Google, arama motorunda otel aratıldığında ekranın sağında açılan pencerede otellere ait bilgilere ulaşılmasına ve rezervasyon işlemlerinin halledilebilmesine olanak sağlar.

 

Google arama motorunda günlük milyonlarca otel araştırması yapılmaktadır. Google Hotel Ads sayesinde potansiyel müşteriler otellerin fiyatı, müsaitliği, konumu gibi bilgilere kolayca erişebilirler.  Otel aramalarında seyahat yapılacak tarih aralığını giren kullanıcılar, arama sonuçlarında direkt olarak otel listelerini görüntüleyebilirler. Kullanıcılar arama sonuçlarında otele ait bilgilere, otel görsellerine erişebilir, Haritalar uygulaması ile otelin konumunu harita üzerinden inceleyebilir ve daha önce otelde konaklayan diğer kullanıcıların görüşlerini okuyarak fikir sahibi olabilmektedir. Google Hotel Ads, otellerin Haritalar, Assistant ve arama sonuçlarında görünür olmalarına ve potansiyel müşteriler tarafından fark edilebilmelerine olanak sağlar.

 

Google Hotel Ads ile Düşük Komisyon Ücretleri Ödeyin

Google Hotel Ads üzerinde daha üst sıralarda konumlanan otel web siteleri direkt olarak aldıkları rezervasyon sayılarını arttırmaktadır. Barboon entegrasyonu ile oteller, hem web sitelerinin arama sonuçlarında görüntülenir hem de direkt olarak otel rezervasyon talepleri alabilirler. Online seyahat acentelerinin yüksek komisyon oranlarını yerine daha uygun fiyatlandırma sağlanır. Ödemeler iki farklı şekilde gerçekleşmektedir. Dönüşüm başına ödeme yönteminde kullanıcı otel rezervasyonu yaptığında komisyon ödemesi alınır. Konaklama başına ödeme yönteminde ise müşterinin reklam üzerinden yaptığı rezervasyon gerçekleştiğinde yani müşteri otelde konakladığında ödeme alınır.

# fiyat

25 May 2022 - 14:55 - Gündem