Mardin'de araba kafeye böyle daldı, gelen itfaiye de kaza yaptı

Mardin'de anarya gitmek isterken, vites değiştirmeden gaza basan araç sürücüsü lüks aracıyla kafeye daldı. Gelen itfaiye de başka bir araca çarptı

+5
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin'in Artuklu ilçesinda park halindeki yerden anarya gitmek isteyen ancak vites değiştirmeden gaza basan sürücü lüks aracıyla Joker isimli kafeye daldı. Araç kafenin damlarını kırarak, yarıya kadar içeri girdikten sonra havada asılı kaldı. Yaşanan kaza nedeniyle kafede oturanlar büyük bir şok yaşadı. Yaşanan panikle birlikte kafedekiler, şaşkına uğrarken, kazada şans eseri ölen olmadı. 

Kaza ile birlikte bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen itfaiyeye ait araç da başka bir araca çarpınca ortalık iyice karıştı. 

Şans eseri ikinci kazada da ölen olmazken, kafeye giren araçta sıkışan sürücü itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarıldı. Sağlık ekipleri tarafından yaralı sürücü ambulansta tedavi altına alınarak, ardından hastaneye kaldırıldı. 

Kaza sonrası kafeye dalan aracın fotoğrafları kazanın boyutunu gözler önüne sererken, araç itfaiye tarafından asılı kaldığı yerden çıkarıldı. 

Kaza nedeniyle kafede de ağır maddi hasar meydana geldi. 

20 May 2022 - 00:16 - Asayiş