Helin Aluz Güzellik Merkezi İddialı: Kadınlar En güzelini Hak Ediyor

Mardin’de Güzellik Merkezi açılışını yapan Helin Aluz iddialı bir açılış yaptı. Güzellik Uzmanı Helin Aluz, “Kadınlar en güzelini hak ediyor” diyerek, Mardinli kadınlara hizmet etmek için geldiğini söyledi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin’de güzellik merkezlerine yatırımlar devam ediyor. Mardin’in yeni güzellik merkezi iddialı bir çıkış yapan ve işinin uzmanı Helin Aluz tarafından açıldı. Artuklu ilçesi13 Mart Mahallesi, Yeni AVM (MardianMall) karşısında hizmete giren Helin Aluz Güzellik Merkezi, kıymetli simaların katılımıyla açılışını yaparak, hizmete girdi. Açılışa Radyo Zergana ailesi, Mardin’in önde gelen güzellik uzmanları, Helin Aluz’un dostları, Mardin’in önemli iş insanları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşma yapan Güzellik Uzmanı Estetisyen Helin Aluz, “Aslen buralıyım. Uzun bir süre burada olamadım. Mardin’e memleketime uzun yıllar sonra geri, dönmenin heyecanını yaşadım. Ve geri geldim. 14 yıldır farklı kentlerde güzellik hizmeti veriyorum. Artık kenti memleketimin insanlarına hizmet vermek için Mardin’e geri gelip, bir güzellik merkezi açmak hep hayalimdi. Şimdi burada sizlerin huzurunda bu hayalimi birlikte gerçekleştiriyorum” dedi.

Helin Aluz, Lazer, Epilasyon, Medikal cilt bakımı yaptığını ve bu alanda uzun süreli deneyimi olduğunu dile getirdi.

Helin Aluz, Güzellik Merkeziyle ilgili şu bilgileri kamuoyuyla paylaştı: “Şu an kullandığım son sistem çift başlıklı cihazım var. Hemen hemen bütün ciltlere uygundur. Her türlü cilt bakımı hizmeti sağlıyoruz. Çok büyük hedeflerim var. Şubeleşmek, markalaşmak istiyorum. Mardin’de güzellik anlayışına dair yeni bir algı ve soluk getirmeyi hedefliyorum. Kadınlarımız güzel şeyleri hak ediyor. Çünkü kadınlarımızın kaliteli bir alana, hizmete ve uzmanlara ihtiyacı var. Ben de bunun için varım. Kalite asla bir tesadüf değildir” dedi.

Kalitenin tesadüf olmadığını kullandığı cihazlarla, ürünlerle ve ortaya çıkan sonuçla ortaya koyacağını belirten Aluz, şunları dile getirdi: “İşime kendime güveniyorum. Meziyetli bir kişinin işini olduğundan daha üstün yapması gerekir. İşimizi ismimize layık bir şekilde yaparak güzellik sektörüne ayrıcalık katacağız. Ferah ve modern bir şekilde dizayn edilmiş merkezimizde müşterilerimizin işlemlerini yaptırırken, rahat edebilmeleri için her türlü konforu sağladık. Cilt bakımı, lazer, Kalıcı makyaj, bölgesel zayıflamaya kadar birçok güzellik alanına merkezimizde yer verdik. Helin Aluz Güzellik Merkezi olarak işimizi en iyi en güzel şekilde yapıp ismimizi en güzel şekilde duyuracağız. Mardin halkına son olarak demem gereken şu ola bilir: Güzellik merkezi çok olmuş olabilir kişi kendisinden kalitesinden mutlaka ödün vermemesi gerekiyor. Onların da bu farkı anlaması gerekiyor. Mardin halkının da bana yardımcı olacağına inanıyorum. Katılım sağlayan çiçek gönderen tebrik mesajları gönderen tüm dostlarımıza, aileme ve arkadaşlarıma geldikleri için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

19 May 2022 - 11:09 - Ekonomi