Mustafa Ceceli'nin eşi, Mardin'e geldi eşekle hatıra fotoğrafı çekti

Eşi Selin İmer ile her fırsatta seyahate çıkıp yeni yerler keşfeden Mustafa Ceceli’nin bu kez tercihi Mardin oldu. Eşi ile şehrin tarihi ve doğal güzellikleri gezip gördü, yörenin leziz yemeklerini tattı. Selin İmer yolda rastladığı bir eşekle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Anadolu’nun en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan, tarihi ve doğal güzellikleri görenleri büyüleyen Mardin, son yıllarda hem yabancı hem de yerli turistlerin akınına uğruyor. Mardin Artuklu Üniversitesi'nin Bahar Şenlikleri için Mardin'e gelen Sanatçı Mustafa Ceceli, programının ardından Mardin turuna çıktı. Yanına eşi Selin İmer'i de alan Ceceli, şehrin tarihi ve doğal güzellikleri gezip gördü, yörenin leziz yemeklerini tattı. Selin İmer, Mardin'in sokaklarında dikkat çeken bir eşeğe rastlayınca kendini alamadı ve eşekle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Eşekle fotoğrafını instagram hesabından da paylaşan Selin İmer büyük beğeni topladı. Fotoğrafta eşeğin bakışları da beğeni toplarken, epsirili yorumlar yapıldı. 

Selin İmer Ceceli Kimdir?

Selin İmer, 14 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İş Adamı İnsel İmer ve Canan İmer çiftinin kızıdır.

7 sene kadar yaşantısını Miami’de sürdürmüş ardından İstanbul’a yerleşmiştir. İtalyan Ortaokulu ve MEF Okullarında okuduktan sonra Amerika’da reklam, moda ve psikoloji üzerine eğitim almıştır.

Bir süre bir dergi için moda editörlüğü yapmıştır.

2017 yılında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ile evlenmiştir.

16 May 2022 - 10:34 - Gündem