Mardin Spor, deplasmandan 3 puanla döndü

Temsilcimiz Mardin 1969 Spor, Kırıkkale Gücü Spor deplasmanından 2 golle aldığı 3 puanı hanesine yazdırarak döndü.

Kızıltepe'de pazarcılar arasında kavga, yaralılar var

Kızıltepe'de kurulan Cumartesi pazarında pazarcılar arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavga sonucu çok sayıda kişi yaralandı.

Uçuk ve Demir ziyaretleri kabul ediyor

Mahalli seçimler sonrasında DEM Partiden Mazıdağı Belediye Eşbaşkanlığına seçilen Kudret Uçuk ve Hamdin Demir ziyaretler kabul ediyor.

Mardin’de TIR ile halk otobüsü çarpıştı: 18 yaralı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde TIR ile halk otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 18 kişi yaralandı.

Mardin'de husumetli aileler arasında kavga; 2 yaralı

Mardin Derik ilçesinde daha önce aralarında husumet bulunan iki aile arasında yaşanan taşlı sopalı kavgada 2 kişi yaralandı.

Mardin'de verilmeyen mazbatalar için karar yarın verilecek

Mardin İl Seçim Kurulu; Artuklu başta olmak üzere tüm ilçelerde seçimlere ilişkin yapılan itirazları yarın saat 10.00'da değerlendirecek.

DEM Parti Savur'da seçimlerin iptal edilmesi için başvurdu

DEM Parti taşınan asker ve polislere oy kullandırılarak, usulsüzlükler yapıldığı iddiasıyla Savur ilçesinde seçimlerin iptalini istedi.

Mardin ve ilçelerinde hava durumu

Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğünün uyarılarının ardından, Mardin ve ilçelerinde Parçalı ve az bulutlu olacağı duyuruldu.

Tıp Öğrencileri Mardin’de Kanser Etkinlikleri Düzenliyor

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri Mardin İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği içinde Kanser Haftası etkinlikleri düzenliyor.

Mazıdağı Belediye Eşbaşkanları mazbatalarını aldı

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerimde DEM Parti’den Mazıdağı Belediye Eşbaşkanı seçilen Kudret uçuk ve Hamdin Demir mazbatasını aldı.

Kızıltepe Belediye Başkanları mazbatalarını aldı

Dem parti Kızıltepe belediyesi eş başkanları Zeyni İpek ile Hamdiye Turgay Bilek mazbatalarını alarak belediye geçtiler.

Kızıltepe Belediyesi DEM Partili başkanlar mazbatalarını aldı

Kızıltepe Belediyesi'ni kazanan DEM Parti'nin eşbaşkanları İlçe Adliyesine giderek mazbatalarını aldı. Eşbaşkanlar ardından beraberlerindekiler ile be...

Kızıltepe Belediye Meclis üyeleri belli oldu

31 Mart yerel seçimlerinin sonuçları netleşti. Seçim sonuçlarına göre Kızıltepe Belediye Meclis üyelerinin listesi belli oldu.

Artuklu Belediye Başkanı Amak'tan işçilerle ilgili açıklama

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Ali Amak, Kaymakamlık tarafından daha önce Artuklu Belediyesi'nde görevlendirilen personellerin Kaymakamlık tarafından...

Mazıdağı Belediye Meclis Listesi Belli Oldu

31 Mart yerel seçimlerinin sonucunda Mazıdağı Belediye Meclis listesi belli oldu.

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz