MAÜ Öğrencilerinden Birincilik Ödülü

Gelişmiş Kalıcı Tehditler

Dünya Çocuk Günü'nde yüzlerce balon uçuruldu

GEÇEN YIL GÜNLÜK ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZYON İZLEDİK

SARKIK GÖZ KAPAĞI YORGUNLUK SEBEBİ !

AKILLI MOLEKÜLLERLE NOKTA ATIŞI YAPILIYOR

BEL AĞRINIZIN GEÇMESİNİ GÜNLERCE BEKLEMEYİN

Kabala Mahalle Konağı için ihale aşamasına geçildi

Sağlık görevlisi, yaşlı hastayı sırtına alarak ambulansa taşıdı

Mezopotamya ovasında Akdeniz iklimi meyveleri yetişmeye başladı

 • BIST 100

  106.785%-0,69
 • DOLAR

  5,7088% 0,20
 • EURO

  6,3180% 0,09
 • GRAM ALTIN

  269,46% -0,09
 • ÇEYREK ALTIN

  444,609% -0,09

Vatandaşlar devlet desteğiyle yaralarını sarıyor

Mardin'in Artuklu İlçe Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, havan topu ve roket saldırıları sonucu evlerini terk ederek ilçeye göç etmek zorunda kalan Nusaybinli ailelerle görüştü.

Nusaybin ilçesindeki sivil yerleşim yerlerine havan ve roketlerle yapılan saldırı sonucu evlerinden olan Nusaybinli vatandaşlar devlet desteğiyle yaralarını sarıyor. Saldırılar sonucu evleri hasar gördüğü için ilçeden göç ederek Mardin'e yerleşen aileler, Artuklu İlçe Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ile bir araya geldi. Devlet olarak her zaman ailelerin yanlarında olduklarını belirten Kaymakam Gökpınar, aileler için devletin maddi ve manevi tüm imkanları seferber ettiğini ve terör mağduru ailelerin ihtiyaçlarını giderildiğini dile getirdi.

Yaşanan saldırılarda büyük mağduriyet yaşayan ailelerin daha fazla mağdur olmaması için çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Gökpınar, Mardin Valiliği, Artuklu ve Nusaybin ilçe kaymakamlıklarının oluşturduğu desteklerle ailelerin yeniden evlerine dönmelerini sağlanmak için çalıştıklarını bildirdi.