Kızıltepe sınırında ortak kara devriyenin 4’üncüsü başladı

Saldırı hazırlığındaki 3 PKK’lı yakalandı

Vali Yaman, kazada yaralanan öğrencileri ziyaret etti

Kızıltepe İçme Suyu Projesi’nin yüzde 45’i tamamlandı

Mardin’de 243 bin fidan toprakla buluştu

Aileler çok geç fark ediyor!

Türkiye tehditlere en açık ülkeler arasında

BU SORUNLAR KADINLARIN YAŞAM KALİTESİNİ ETKİLİYOR !

Glokom Tedavi Edilmezse Görme Kaybına Neden Olabilir

Meme kanserinde farkındalık ve erken tanı çok önemli!

 • BIST 100

  104.070%0,92
 • DOLAR

  5,7718% -0,04
 • EURO

  6,3652% -0,09
 • GRAM ALTIN

  270,14% -0,01
 • ÇEYREK ALTIN

  445,731% -0,01

TÜGVA Mardin’den Beytülmakdis (Kudüs) Fuarı

İlki geçen yıl yapılan ve büyük beğeni toplayan Beytülmakdis (Kudüs) Fuarı bu yıl 1-3 Kasım tarihleri arasında Artuklu ilçesinde yapılacak.

TÜGVA Mardin İl Temsilcisi Muhyettin Ertaş yaptığı açıklamada “Kudüs için okullarda bilgilendirme seminerlerimiz devam ederken, genç kardeşlerimizin ve vatandaşlarımızın katılacağı Beytülmakdis Fuar’nı gerçekleştireceğiz. Kudüs’le ilgili okullarda yaptığımız çalışmalarda maalesef  gençlerimizin ilk kıblemiz Mescid-i Aksa ve Kudüs hakkında çok bilgi sahibi olmadığını gördük. Biz de Fuarı'mızda bilgilendirici etkinlikleri artırdık. Bu programımız geçen yılki fuardan daha kapsamlı olacak. Yaklaşık bin metrekare kapalı alanda bilgilendirme alanlarıyla, kermesiyle, söyleşileriyle, fotoğraf sergisiyle, konser ve konferanslarla çok kapsamlı bir program hazırladık. 
Ertaş, "Gençlerimizi ve aileleri Beytülmakdis Fuarı'mıza mutlaka bekliyoruz. İlk kıblemiz, gönül yaramız Mescid-i Aksa ve Kudüs için hep birlikte çalışmalar yapalım istiyoruz. Yapacağımız etkinliklerimizde gönüllü olarak yer almak isteyen gençlerimizi de mutlaka Vakfımıza bekliyoruz." dedi.