Anahtar Kelimeler: Şehit ailelerinden emniyete ziyaret

Aşkın Yolu Babil Kuruyemişten Geçer"

ESTETİK KADINLARA ÖZGÜVENİ GERİ VERİYOR !

EN İYİ ÖĞRENCİ ŞEHİRLERİ BELLİ OLDU

Önlem Alınırsa Kan Uyuşmazlığı Tedavi Edilebilir

YILDA BİR KEZ GÖZ TANSİYONUNUZU ÖLÇTÜRÜN!

Diş Beyazlatma Hakkında Merak Edilen Her Şey!

Fırat Mahallesi Taziye Evi Hizmete Açıldı

Kültür sanat festivali coşkuyla kutlandı

Evelize Kosif, Mardin'de tatil yaptı.

Lenf kanseri her yaşta olabilir

 • BIST 100

  102.590%0,00
 • DOLAR

  5,7323% 0,05
 • EURO

  6,3143% 0,14
 • GRAM ALTIN

  276,01% 1,42
 • ÇEYREK ALTIN

  455,4165% 1,42

Şehit ve gazi ailelerinden emniyete ziyaret

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Mardin’de operasyonda Şehit olan Özel Harekât Şube Müdürü Tufan Kansuva için Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’a başsağlığı ziyaretinde bulundular.

Ziyarete Mardin aile ve çalışma il müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, birim müdürleri, İl emniyet Müdürü Hasan Onar, Şube müdürleri ve emniyet amirleri katıldı.  Ziyarette İl emniyet Müdürü Hasan Onar ve beraberindeki heyet Şehit ve Gazi Ailelerini kapıda karşılayarak onar şehit annelerinin ellerinden öptü.  Şehit aileleri şehitlik köşesinde gözyaşlarını tutamadı şehitler için dualar okudurlar.

Mardin Aile ve Çalışma Bakanlığı İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Mardin’e gelen Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar Diyarbakır’da Annelerin direnişine destek vermek üzere şehit ve gazi aileleri olarak geldiklerini ifade ederek “Mardin’de şehit edilen Şehit Özel Harekat Şube Müdürü Tufan Kansuva için Mardin İl Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ediyoruz. Diyarbakır’da Halkın annelerinin teröre karşı gelişlerine destek olmak için geldik. Bu hareketi önemsiyoruz. Yıllardır İlk defa bölgede Kürt anneleri çocukları kaçırılmış sivil bir direnişi şehit ve gazi ailelerine destek için geldik. Bölgede terör annelerin direnişi ile biteceğine inanıyoruz. Annelerimize destek sonrası Mardin’e il emniyet müdürümüze taziye ziyaretinde bulunduk” dedi.

İl Emniyet Müdürü Hasan Onar Gazilerimiz şehit ailelerimizin bizlerle birlikte olması gurur verici. Zor bir coğrafya. Bizlerle görev yapan asker ve jandarma korucularımız ile birlikte ülkemizde huzur birlik beraberlik devam etmesi için gece gündüz çalışmaktayız. Gazi ve şehit ailelerimiz ile birlikte olmak ayrı bir gurur. Sayın Cumhurbaşkanımız, İçişleri Bakanlığımıza ve valimize destekleri için teşekkür ediyoruz. Ülkemizdeki her terörün temizlenmesi, her karış toprağından terör arınana kadar mücadeleye devam edeceğiz. Burada vatandaşların desteği ve emeği çok büyük. Terörün bitmesi için Diyarbakır da anneler bir eylem başlattı. O annelere destek olamaya çocuğu PKK tarafından kaçırılan annelerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyor destek için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.