4 Belediyeye Kayyum

GM 9 Pro’ya Design Turkey’den Ödül

Seyahat acentelerinin ödeme altyapısında yapay zeka teknolojisi

Sosyal destek, intihar oranını düşürüyor

BOZUK DİŞ YAPISI MUTSUZLUK VE DEPRESYON NEDENİ

Prematüre bebeklerin doğru ve düzenli izlemi hayati önem taşıyor

ABD ve Kanada'daki müşterilerinin verilerini İsviçre'de işleyip depolayacak

“İşsizlik oranının Azalması Reformlarla Olacaktır”

Mardin'de "Akılcı İlaç Kullanımı" resim yarışması

HDP'li 4 belediye başkanı gözaltına alındı

 • BIST 100

  105.380%1,54
 • DOLAR

  5,7462% -0,05
 • EURO

  6,3524% 0,18
 • GRAM ALTIN

  270,98% -0,31
 • ÇEYREK ALTIN

  447,117% -0,31

Sarı “Eğtitim kalitesini artıracağız”

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı "Eğitim Liderleri ile Buluşuyoruz" projesi kapsamında Artuklu ilçesinde  görev yapan okul müdürleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Mili Eğitim Müdürü Yakup Sarı daha sonra Mardin’deki eğitim kalitesinin artırılması için  yeni eğitim ve öğretim yılında okullardaki akademik başarının artırılması, eğitim ve öğretimde hedefler, uygulaması devam eden ve bu yıl uygulanacak projeler, eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar ile ilgili istişare etmek amacıyla toplantı gerçekleştirdi.
2023 hedefi olan bir ülkede yaşadıklarını belirten Mili Eğitim Müdürü Yakup Sarı,” Bu kadroları bizler yetiştiriyoruz. Bu topraklarda yaşanan tüm olumsuzlukların sebebi bu vizyon sahipliği. Tüm dünyanın dikkatini çeken de kendine bir  hedef koymuş ülke olmamız. Gençlerimize kazandıracağımız ideallerimiz olmalı onlara ruh, ideal, ahlak, özgüven, tevazu ve saygı kazandırmalıyız. Dedi.   
Daha sonra Mili Eğitim Müdürü Yakup Sarı, toplantıya katılımlarından dolayı okul müdürlerine teşekkür ederek başarılar diledi.