Anahtar Kelimeler: Samaha Turizm Mardin' hizmetinde

Gelişmiş Kalıcı Tehditler

Dünya Çocuk Günü'nde yüzlerce balon uçuruldu

GEÇEN YIL GÜNLÜK ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZYON İZLEDİK

SARKIK GÖZ KAPAĞI YORGUNLUK SEBEBİ !

AKILLI MOLEKÜLLERLE NOKTA ATIŞI YAPILIYOR

BEL AĞRINIZIN GEÇMESİNİ GÜNLERCE BEKLEMEYİN

Kabala Mahalle Konağı için ihale aşamasına geçildi

Sağlık görevlisi, yaşlı hastayı sırtına alarak ambulansa taşıdı

Mezopotamya ovasında Akdeniz iklimi meyveleri yetişmeye başladı

Midyat'ta hırsızlık yapan 3 kişi tutuklandı

 • BIST 100

  108.019%0,46
 • DOLAR

  5,6951% -0,04
 • EURO

  6,2988% -0,22
 • GRAM ALTIN

  269,84% 0,05
 • ÇEYREK ALTIN

  445,236% 0,05

Samaha Turizm Mardin'in hizmetinde

1997 yılından beri adından söz ettiren Samaha Turizm,vatandaşların bilinçlenmesi için araçlarına  kamu spotu niteliği taşıyan afişlerle süslüyor.

"Siz tarihi değil, tarih sizi yaşasın" Mardin seni bekliyor diyen turizm firmasından anlamlı kamu spotu yola çıkan turizim firması müşterilerinden tam not aldı.
Siz tarihi değil, tarih sizi yaşasın – Mardin seni bekliyor diyen turizm firması ortaklarından Ahmet Gündüz, Ahmet Gündüz´ün başkanlığında dört profesyonel turist rehberinin ortak bir kararıyla kurulan Samaha Turizm, turizme hoşgörü faktörünü de eklemeyi amaçladıklarını söyledi. Gündüz,"  Misafirlerinin bölgeyi keyifle gezdiği araçları her biri farklı mesajlar içeren afişlerle süsleyerek geniş kitlelere  ulaşabilecek şekilde farkındalık yaratıyor.1997 yılında İstanbul´da 4 rehber arkadaşın kurduğu, kurulduğu ilk günden bugüne dek hoşgörüyü her şeyin temeline alan, “Mardin´e tarihi yolculuğa çıkanlar hediyelerle çocukları sevindirin” uygulaması ile de adından söz ettiren turizm şirketi şimdi de misafirlerini gezdirdikleri araçlarını o günün anlam ve önemine uygun kamu spotlarıyla süslüyor.Firma yetkilileriyle yapılan görüşmede; Güneydoğu Anadolu Bölgesinin incisi olan dillerin ve dinlerin buluştuğu, taşın insan elinde dillendiği şehir olan Tarihe Yolculuk Mardin her fırsatta misafirlerine bu güzel şehre ziyarete gelip keyifli bir gezi rotası çiziyor. Yapılan eğlendirici gezilerde  herkesin bilinçlenmesi için araçlarımızı kamu spotu niteliği taşıyan afişlerle süslüyoruz.