Kızıltepe sınırında ortak kara devriyenin 4’üncüsü başladı

Saldırı hazırlığındaki 3 PKK’lı yakalandı

Vali Yaman, kazada yaralanan öğrencileri ziyaret etti

Kızıltepe İçme Suyu Projesi’nin yüzde 45’i tamamlandı

Mardin’de 243 bin fidan toprakla buluştu

Aileler çok geç fark ediyor!

Türkiye tehditlere en açık ülkeler arasında

BU SORUNLAR KADINLARIN YAŞAM KALİTESİNİ ETKİLİYOR !

Glokom Tedavi Edilmezse Görme Kaybına Neden Olabilir

Meme kanserinde farkındalık ve erken tanı çok önemli!

 • BIST 100

  104.132%0,98
 • DOLAR

  5,7756% 0,03
 • EURO

  6,3643% -0,11
 • GRAM ALTIN

  270,05% -0,05
 • ÇEYREK ALTIN

  445,5825% -0,05

Mardin’de Tenis Turnuvasında Final Heyecanı

Mardin’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen tenis turnuvasında final heyecanı yaşanıyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce bu yıl ikincisi düzenlenen tenis turnuvası yoğun ilgi gördü. Amatör Spor Haftası kapsamında 80 amatör sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvada karşılaşmalar büyük bir heyecana sahne olurken turnuva bugün saat 20.00’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kapalı spor salonunda düzenlenecek final müsabakasıyla son bulacak. Şampiyon olacak sporcunun ücretsiz ehliyet kursu ödülünü alacağı turnuvada 2 ve 3'üncü olan sporcular ise çeşitli ödüllerle ödüllendirilecek.

Düzenlenen turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Artuklu Tenis Kulübü Antrenörü Ziya Tokyay, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel tenis turnuvası büyük bir heyecana sahne oldu. Turnuva’ya 80 amatör sporcu katıldı. Desteklerini esirgemeyen tüm sponsorlara ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. Tüm Mardinli vatandaşlarımızı final müsabakasına davet ediyoruz” dedi.

Mardin’in tenis branşında önemli bir yol kat ettiğini söyleyen Mardin Tenis İl Temsilcisi Kamuran Yılmaz ise, “Mardin mistik hayallerin şehri olmanın yanında, sporun ve sporcunu desteklendiği, il bazında olmaktan ülke ve hatta Dünya Tenis liderlerine rakip olma yolunda hızla ve başarıla ilerliyor. Turnuvaya beklentimizin üzerinde bir katılım gerçekleştir. Mardinli amatör sporcularımız tenisi çok sevdiği için bu turnuva geleneksel hale geldi. Tüm halkımızı bu heyecana davet ediyoruz” şeklinde konuştu.