Akıllı Üretime Dikkat

Hava kirliliği kanser riskini artırıyor

SİNÜZİTTEN KORUNMANIN 7 PÜF NOKTASI

Sağlık Müdürlüğü'nde Promosyon rekoru

Gelecek ve teknoloji meslekleri dönüştürüyor

Perakende şekil değiştiriyor

2019’un en dikkat çekici 5 zararlı yazılımı

Türkiye’de 7 Milyon Kişi Diyabetle Mücadele Ediyor

FAZLA TUZUN YOL AÇTIĞI 5 HASTALIK

TÜRKİYE’DEKİ YAŞLI NÜFUS SOSYAL MEDYA KULLANIM REKORU KIRDI

 • BIST 100

  104.475%0,67
 • DOLAR

  5,7598% 0,18
 • EURO

  6,3504% 0,15
 • GRAM ALTIN

  271,06% -0,28
 • ÇEYREK ALTIN

  447,249% -0,28

Madin’de Organ Bağış Haftası “etkinliği başladı

3-9 Kasım “Organ Bağış Haftası” kapsamında Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz ve beraberindeki heyet ile Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı ziyaret etti.

 Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Servet Yıldız ile diğer yöneticileri ile beraber, Vali Yaman’ı ziyaret eden Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Vali Mustafa Yaman’a organ bağışı ile ilgili yapılan etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Vali Mustafa Yaman’a yapmış olduğu organ bağışından dolayı kendilerine Organ Bağışı kartı takdim edildi.

Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, 3-9 Kasım “Organ Bağış Haftası” kapsamında Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz ve beraberindeki Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı ziyaret ettiklerini söyledi.

Yavuz,” 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Mardin Artuklu Üniversitesinin iş birliği ile 12 Kasım saat:13:00’da Rektörlük bünyesinde bulunan Atatürk Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilecek olan etkinliğimize Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Yaman’ı davet ettik. Bütün halkımızı bu organ bağışı yapmaya davet ediyorum” dedi.