Anahtar Kelimeler: Gazeteciler Organ Bağışında bulundu

Cumhuriyet Meydanı’na ilk beton döküldü

Alper Tekbaş'ın ‘Tatil Tadında Kalın’ kitabı raflarda

Mardin’de bilirkişilik temel eğitimi başladı 

14 ilde 26 FETÖ şüphelisine operasyon

Çankayalı gençler Mardin'e kitap yollayacak

Gökpınar, ailelerin bebek heyecanına ortak oluyor

Artuklu Kaymakamından Şehit ailesine müjde

MAÜ'den Utara Malaysia Üniversitesi ile Akademik İşbirliği 

Mardin-Kula OSB Dayanışması

Mardin’de hastane arsasının akıbeti belli oldu

 • BIST 100

  110.477%0,33
 • DOLAR

  5,8142% 0,43
 • EURO

  6,4648% 0,24
 • GRAM ALTIN

  275,86% 0,82
 • ÇEYREK ALTIN

  455,169% 0,82

Gazeteciler Organ Bağışında bulundu

Mardin’de düzenlenen “Haydi Mardin Organ Bağışına’’ kampanyasına katılan Gazeteciler Adnan Avuka ve Mehmet Çelik, organ bağışı yaptı.

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Haydi Mardin Organ Bağışına’’ konulu konferansını takip eden Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik ve Federasyonun onursal başkanı Adnan Avuka organ bağışında bulunarak örnek bir davranış sergilediler.

9 kez kan bağışında bulunan yılların emektar gazetecisi Adnan Avuka, Organ bağışı toplumsal anlamda çok önemli bir konu olduğunu belirterek, binlerce kişi çeşitli rahatsızlıklarından dolayı organ bekledi. Bu anlamda hepimizin organlarını bağışlamasının önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Hiç düşünmeden bende bu kampanyaya katıldım. Organlarımı bağışladım ”dedi.

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik, İl Sağlık Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu bu farkındalık projesine destek vermek için organ bağışında bulunduklarını ifade etti. Çelik,”  Bugün burada gazeteci arkadaşımız ile birlikte organlarımızı bağışladık. Buradan tüm Mardinli halkımızı da bu projeye destek vermeye ve organ bağışında bulunmaya davet ediyoruz ”şeklinde konuştu.