Gelişmiş Kalıcı Tehditler

Dünya Çocuk Günü'nde yüzlerce balon uçuruldu

GEÇEN YIL GÜNLÜK ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZYON İZLEDİK

SARKIK GÖZ KAPAĞI YORGUNLUK SEBEBİ !

AKILLI MOLEKÜLLERLE NOKTA ATIŞI YAPILIYOR

BEL AĞRINIZIN GEÇMESİNİ GÜNLERCE BEKLEMEYİN

Kabala Mahalle Konağı için ihale aşamasına geçildi

Sağlık görevlisi, yaşlı hastayı sırtına alarak ambulansa taşıdı

Mezopotamya ovasında Akdeniz iklimi meyveleri yetişmeye başladı

Midyat'ta hırsızlık yapan 3 kişi tutuklandı

 • BIST 100

  108.006%0,44
 • DOLAR

  5,6972% 0,00
 • EURO

  6,3023% -0,16
 • GRAM ALTIN

  269,88% 0,07
 • ÇEYREK ALTIN

  445,302% 0,07

Bahadıroğlu, Kızıltepe'de İstihdama katkıda bulunmayı hedefliyoruz!

Kısa adı (MİSİAD) olan Memleketçi ve Sanayici İşadamları Derneği Kızıltepe Şube Başkanlığına Cesur Bahadıroğlu getirildi. Yeni görevi nedeniyle MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel'den yetki belgesini alan Bahadıroğlu, amaçlarının Kızıltepe'de istihdama k

"En büyük amacımız üye arkadaşlarımızla birlikte Kızıltepe'deki istihdama yeni kapılar aralamak, istihdam artışına katkı sunmaktır" diyen MİSİAD Mardin/Kızıltepe Şube Başkanı Cesur Bahadıroğlu, kendisine görevi tevdi eden MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

MİSİAD'ın memleket sevdası en üst noktada bulunan ve Türkiye'nin geneline yayılmış, yerli ve milli düşünen işadamlarını bir araya getiren bir kuruluş olduğunu kaydeden Bahadıroğlu, "MİSİAD, 2014 yılında kurulmuş ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmiş bir kuruluştur. Bu kutlu çatının altında bizlerde yaşadığımız şehrimize yeni katkılarda bulunmak, özellikle de sosyal alandaki katkılarla birlikte ekonomik yatırımlara önayak olmak, istihdam alanında yeni yollar aralamak için gayretli bir şekilde arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız. Bizi bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımızın şahsında yönetim kurulu üyelerine mahcup olmamak için hep birlikte çalışacak ve inanıyorum ki; Kızıltepe'nin sosyal, ekonomik ve mali yapısına katkılar sağlayacağız. Bu vesileyle kutlamakta olduğumuz 29 Ekim cumhuriyet Bayramı'nın millet olma olgusu çerçevesinde ülkemizdeki birlik, beraberlik ve diriliğimize vesile olmasını diliyorum" dedi.