Evde Artık Sıfır Atık Etkinliği düzenlendi

4 Belediyeye Kayyum

GM 9 Pro’ya Design Turkey’den Ödül

Seyahat acentelerinin ödeme altyapısında yapay zeka teknolojisi

Sosyal destek, intihar oranını düşürüyor

BOZUK DİŞ YAPISI MUTSUZLUK VE DEPRESYON NEDENİ

Prematüre bebeklerin doğru ve düzenli izlemi hayati önem taşıyor

ABD ve Kanada'daki müşterilerinin verilerini İsviçre'de işleyip depolayacak

“İşsizlik oranının Azalması Reformlarla Olacaktır”

Mardin'de "Akılcı İlaç Kullanımı" resim yarışması

 • BIST 100

  105.380%1,54
 • DOLAR

  5,7462% -0,05
 • EURO

  6,3524% 0,18
 • GRAM ALTIN

  270,98% -0,31
 • ÇEYREK ALTIN

  447,117% -0,31

Bağış” Saadet Partisi Türkiye’nin geleceğidir”

Saadet Partisi Çankaya ilçe, Seçim işleri Başkanı Mehmet Bağış, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini ancak Saadet partisi sağlayacağını belirtti.

Memleketi Mardin’de bulunan Saadet Partisi Çankaya ilçe, Seçim işleri Başkanı Mehmet Bağış, Saadet partisi Mardin ve ilçe yönetimlerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Saadet partisi Türkiye’nin geleceğini düşünen bir parti olduğunu belirten Saadet Partisi Çankaya ilçe, Seçim işleri Başkanı Mehmet Bağış, Ülkenin düştüğü durum içler acısı bir yandan ekonomik kriz bir yandan dış politikada yaşanan başarısızlıklar Türkiye’yi zor durumda bırakıyor. Saadet Partisi Genel başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu, ülkenin düştüğü durumu ve çözüm yollarını sık sık dile getiriyor. Ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır. Bunu da ancak adaletin sağlanmasında bulabiliriz” dedi.
Saadet Partisi Çankaya ilçe, Seçim işleri Başkanı olarak her zaman seçime hazır olduklarını ifade eden Bağış,” Türkiye’nin en büyük ilçesi Çankaya’da çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.  921 bin nüfuslu Çankaya’da 12 tane üniversitesi var. 4’ü devlet 8 vakıf üniversitesi bulunmaktadır. 123 mahalle, 100 bin üniversite öğrencisi mevcut. 114 devletin büyükelçiliği bulunmaktadır. 6 tane tiyatro salonu, 7 sinema salonu var. 688 bin seçmeni var. 2019 Mart seçimlerinde 9 bin 123 oy aldık. Çankaya’da 3 sırada yer alan bir partiyiz” ifadelerini kullandı.
Saadet Partisi Çankaya ilçe, Seçim işleri olarak ilçede, 123 mahalle muhtarını 2 defa ziyaret ettiklerini vurgulayan Bağış,” Uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile alakalı sergiler açtık. Mahalle festivaline katıldık. Şu anda güncel konularda broşür ve stiker çalışmasında parti bazında Türkiye de ilk sıradayız. Hedefimiz Çankaya’yı almaktır. İlk hedefimiz Türkiye geneli yüzde 10 barajını geçmektir. Gençlere ağırlık veriyoruz. Yaptığımız çalışmalar diğer teşkilatlara örnek oluyoruz. Cami ziyaretleri sabah namazları gibi halkla iç içe oluyoruz. Her hafta bir camide cemaate çorba ikram ediyoruz. Çankaya ilçe başkanı İlhan Kaya ile  çok güzel çalışmalara imza atıyoruz” diye konuştu