Kızıltepe sınırında ortak kara devriyenin 4’üncüsü başladı

Saldırı hazırlığındaki 3 PKK’lı yakalandı

Vali Yaman, kazada yaralanan öğrencileri ziyaret etti

Kızıltepe İçme Suyu Projesi’nin yüzde 45’i tamamlandı

Mardin’de 243 bin fidan toprakla buluştu

Aileler çok geç fark ediyor!

Türkiye tehditlere en açık ülkeler arasında

BU SORUNLAR KADINLARIN YAŞAM KALİTESİNİ ETKİLİYOR !

Glokom Tedavi Edilmezse Görme Kaybına Neden Olabilir

Meme kanserinde farkındalık ve erken tanı çok önemli!

 • BIST 100

  104.050%0,90
 • DOLAR

  5,7734% -0,01
 • EURO

  6,3684% -0,04
 • GRAM ALTIN

  269,87% -0,11
 • ÇEYREK ALTIN

  445,2855% -0,11

AK PARTİ MARDİN TEŞKİLATI STK BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetimlerinden oluşan heyet eşliğinde Mardin’de faaliyet yapan bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetimlerinden oluşan heyet eşliğinde Artuklu Ziraat Odası Başkanlığı, İlim Yayma Cemiyeti Mardin Şubesi, Mardin Turizimciler Derneği, Mardin Esnaf Odaları Birliği, MÜSİAD Mardin Şubesi, Kadem Mardin Şubesi’ni ziyaret ederek başkan ve yönetimleriyle bir araya geldiler.

Gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlere değinen AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti Mardin Teşkilatı olarak çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi günden güne artan bir gayretle yerine getirmeye çalışıyoruz. Bizler sadece seçimden seçime vatandaşına giden bir olgudan daha çok her çalışmanın içinde yer alarak, milletiyle hemhal olmuş bir iradeyle siyasetimizi sürdürüyoruz. Bu amaçla geçen hafta sürdürdüğümüz STK ziyaretlerine bu haftada devam ederek sivil ayağın çok değerli başkan ve üyeleriyle memleketimizi ilgilendiren çeşitli konularda istişarelerde bulunuyoruz”.

İl Başkanı Kılıç, “Değerli STK temsilcileriyle yaptığımız görüşmelerde tarihi kent konumunda olan Mardin'in turizminin daha da canlanması için nelerin yapılması gerektiğini görüştük. Sanayi ve ekonomik alanda Mardin'deki sanayici ve esnafların durumlarını analiz etme şansını bulduk. Gençlerimizin geleceğini şekillendirecek projelerin üretilmesi ve bir an önce hayata geçirilmesi gibi konuları ön planda tutmaya çalıştık. Yaptığımız tüm bu çalışmalar inşallah çeşitli raporlar neticesinde gerekli mercilere ivedilikle iletilecektir"