Çam: “Hemşehrilerimize Sıcacık Bir İkram

Mardin’in çevre dostu  sabunları dünya pazarında 

Midyat polisinden narko nokta uygulaması

Kadınlar çiniyi akademik düzeyde öğreniyor

Kaymakam Gökpınar, muhtarlarla bir araya geldi

Milli Eğitim Müdürü merkeze alındı

Yası dolu dolu yaşamak travmadan koruyor!

KOAH ülkemizde ciddi bir tehditken termik santrallare ek süre verilmemeli

Türkiye otomasyon sistemleriyle teknolojisini yukarıya taşıyacak

TSKB’ye Cinsiyet Eşitliği ve Kadın İstihdamına Destek İçin AFD’den 85 Milyon Euro Kredi

 • BIST 100

  107.529%0,00
 • DOLAR

  5,7116% 0,25
 • EURO

  6,3271% 0,23
 • GRAM ALTIN

  269,78% -0,67
 • ÇEYREK ALTIN

  445,137% -0,67

   AK PARTİ MARDİN TEŞKİLATI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Muhtarlık müessesi devlet millet ilişkilerinde vatandaşın isteklerini yerinde ve doğru şekilde gerekli yerlere ileten önemli mercilerin başında gelmektedir”.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet eşliğinde Mardin Muhtarlar Derneği Başkanlığı’nı ziyaret ederek mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamalarda, “Siz değerli muhtarlarımızın dertlerini dinlemek, sorun ve sıkıntılarınıza çare olmak için sık sık bir araya gelerek çözümler üreteceğiz. AK Parti Mardin Teşkilatı olarak sizler için daima hazır olacağız. Çünkü bizlere sunduğunuz taleplerin tamamının vatandaşın ve mahallenin sorunlarının olduğunu biliyoruz. İnşallah bizler elimizden geldiği kadarıyla sorunu çözebiliyorsak biz çözeceğiz, üst makamlara iletmemiz gerekiyorsa iletiriz. Yeter ki vatandaşımızın huzurunu bozacak, yaşam alanını kısıtlayacak her türlü olumsuzluğu bertaraf etmiş olalım”.

Sorumlu kişilerin bir araya gelerek memleketin ve mahallenin sorunlarını masaya yatırması toplumun refahı ve kalkınması adına önemli olduğunu dile getiren İl Başkanı Kılıç, “Muhtarlar olarak sizlerde idare etme ve yönetme sisteminin birer parçasısınız. Sizler bu önemli ve onurlu görevi ifa ederken birçok şeyden de feragat ediyorsunuz. İnşallah birlikte sarfedeceğimiz gayretle ilimizin ve mahallelerimizin sıkıntılarını en aza indireceğiz. Vatandaşımızı memnun etmek, hayır duasını almak en büyük arzumuzdur”.

İl Başkanı Faruk Kılıç ve teşkilatının kendilerine yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlarla çekilen hatıra fotoğrafının ardından program son buldu.