Haber Detayı
19 Ocak 2021 - Salı 14:53
 
Yağmur Yağdı Kel Göründü
Mardin’in Artuklu ilçesinde yağan yağmur nedeniyle yollar köstebek yuvasına dönüştü, oluşan çukurlar vatandaşın tepkisine neden oldu.
gündem Haberi
Yağmur Yağdı Kel Göründü

Daha önce yapılan parke taş çalışmasının üzerine asfalt döken belediye çalışmayı tam yapamadığından ilk yağmurda parke üzerine yapılan asfalt kayıp gitti.İncecik bir tabaka şeklinde dökülen asfalt yağmurların etkisi ile zamanla kalkmaya, çukurlar açılmaya başladı.

Vatandaş tepkili
Bozuk olan yolu bazen kullanmak zorunda kalan vatandaşlar, “Bizler bu yoldan bazen geçmek zorunda kalıyoruz. Kimimizin arabası bu yollardan geçerken altı çarpıp hasar görebiliyor. Kiminin ise buradan geçerken umurunda bile olmuyor. Yollar kış gelince köstebek yuvasına dönüyor. Bu yollar araçlarımıza zarar verdiği gibi vatandaşa da zarar veriyor. Araçlarımıza masraf yapmaktan bıktık artık. Sözde yol yapmışlar ama yolun hali içler acısı. Artuklu belediyesinin yapmış olduğu bu  çalışmayı takdir etmiyoruz. Bizler onlardan eskiden olan çukurları kapatmalarını istedik. Fakat görünen o ki onu bile yapamadılar. Yapılan sözde yeni yolların eskisinden bir farkı olmadığını görüyoruz .Buna artık bir çare bulunsun Ne devlet ne de vatandaş mağdur olmasın” şeklinde tepkilerini gösterdiler.

Kaynak: Editör: Hakan BEKİN
Etiketler: Yağmur, Yağdı, Kel, Göründü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yağmur Yağdı Kel Göründü
Yağmur Yağdı Kel Göründü
Yağmur Yağdı Kel Göründü
Yorumlar
Haber Yazılımı