Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 14:56
 
Vali Demirtaş, Nusaybin İlçesinde İncelemelerde Bulundu
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Nusaybin ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Vali Demirtaş, Nusaybin İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Nusaybin İlçesinde Vali Demirtaş’ı karşılayan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Emrullah Temizkan ve beraberindeki heyet burada Vali Demirtaş’a bilgiler verdi.

Vali Demirtaş, Nusaybin ilçesinde İpekyolu Caddesi Çağ Çağ Deresindeki köprü yapım inşaatı, Musa Anter Parkı yenileme çalışmaları, Nusaybin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi inşaatını ve Barajyolu caddesinde yapılacak çevre düzenlemesi hakkında bilgiler alarak yerinde incelemelerde bulundu.

Daha Sonra Lozan Caddesi veCumhuriyet Caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve görüşlerini dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Savur ve Ömerli ilçelerine geçerek burada da asfalt ve yol yapım projelerini yerinde inceledi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, yapmış olduğu açıklamada ‘’ Vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat olması için elimizden geleni yapacağız. Bütün yönetici ve personel arkadaşlarımızla her zaman sahada olacağız. İlimizin merkezi ve tüm ilçelerimizin önemli bağlantı yollarını bitirmeye çalışacağız. Kış gelmeden elimizdeki her imkânı vatandaşımızın ayağına kadar götüreceğiz.’’ diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Demirtaş,, Nusaybin, İlçesinde, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı