Haber Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 13:38
 
Osmanlı Ülkü Ocakları Başkanı Bozkuş Mazbatasını Alarak Göreve Başladı
Mardin Osmanlı Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Bozkuş mazbatasını alarak göreve başladı.
SİYASET Haberi
Osmanlı Ülkü Ocakları Başkanı Bozkuş Mazbatasını Alarak Göreve Başladı

Üyeleri ile bir araya gelen Mardin Osmanlı Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Bozkuş, herkese çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Mardin’de Osmanlı Ülkü Ocakları olarak yeni bir döneme girdiklerini belirten Hüseyin Bozkuş,” Yerli ve Milli Olan Birbirinden Ayrıştırılmayan Osmanlı medeniyeti ve Türk ülküsüne uygun ülkemizin bekası ve milletimizin güvenliği huzuru ve çıkarlarına hizmet eden bu ülkenin yüce evlatlarına hizmetkar olmak şuuru ile hareket Eden bu tüm kuruluş ve oluşumların destekçisi olmak yanında durmak hedefimizdir” dedi.

Mardin’de birlik ve beraberlik adına herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmek için var gücü ile çalışacaklarını ifade eden Bozkuş,” Bu ilke ve hedeflerimize yürürken bizlere engel olmak çeşitli plan ve oyunlar ile birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen her türlü oluşumun Karşısında Durmak kısaca mücadele Etmek Ebediyen bizi bu yolda tutacak tek şeydir. Ülkemize iç ve dış teröristlere terör destekçilerine tek devlet tek vatan tek bayrak tek millet şuuru ile mücadele edeceğiz.  Devletimizin bu mücadelesinde yanında Olmak omuzunda taşıdığı yüke yardım etmek bu yola ruhumuzu adadık.  Bunları Hedef ve vizyon edinmiş Osmanlı torunları cumhuriyetinin mirasıyız.” şeklinde konuştu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osmanlı, Ülkü, Ocakları, Başkanı, Bozkuş, Mazbatasını, Alarak, Göreve, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı