Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 14:11
 
MHP Mardin il Başkanı ve il yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi
MHP Mardin il teşkilatı yeni yönetimi ilk toplantısını Ferhan Bozkuş başkanlığında yaptı.
SİYASET Haberi
MHP Mardin il Başkanı ve il yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi tarafından Mardin  İl Başkanlığı görevine atanan Ferhan Bozkuş,, oluşturduğu yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İl Başkanı Ferhan Bozkuş, başkanlığında Kabala beldesinde bulunan kendi konağında Covid-19 Pandemi dolayısıyla açık alanda  yapılan toplantıda yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Milliyetçi, Ülkücü hareketin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek toplantıya başlayan İl Başkanı Ferhan Bokuş, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yeni yönetimin MHP camiasına, Mardin’e ve tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyen Ferhan Bozkuş,” “İnanıyorum ki çok güzel şeyler başaracağız. Hepimiz büyük bir ailenin üyesiyiz. Dargınlık, küskünlük olmayacak. Eksiğimizi tamamlayacağız. Mardin’de partimizi iktidar yapabilmek için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Unutmayalım ki, hareketimizi büyütmek için yola çıktık. Bu hedeften asla sapmayacağız. Şimdi hizmet zamanı ve tecrübeli ve genç kadromuzla hedefimiz Mardin’de güzel hizmetler yapmak" dedi.  Toplantıda yeni teşkilat kendi arasında görev dağılımı yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Mardin, il, Başkanı, ve, il, yönetimi, ilk, toplantısını, gerçekleştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı