Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 19:00
 
MELEK AKARMUT’TAN TEPKİ ÇEKEN SÖZLER
Bölgesel yayın yapan bir televizyon kanalına canlı yayın konuğu olarak katılan Melek Akarmut,kendisiyle ilgili merak edilen soruları cevapladığı Ayşegül Koç’un sunduğu “Sora Sora” adlı tv programında tepki çekecek sözler söyledi.
GÜNDEM Haberi
MELEK AKARMUT’TAN TEPKİ ÇEKEN SÖZLER

Mardin’de bir sabun dükkanı  işleten  Melek Akarmut,katıldığı programda  kendisiyle ilgili merak  edilenleri anlattı.Akarmut,yerel yönetimlerden destek alamadığından dert  yanarak,”Beni  çok iyi tanıyorlar,mesela esnaf ziyaretinde bile  kapımın önünden atlanılan bir insan  olduğum için zaten ben minnet etmem.Valla  herkes benimle ilgilensin,benimle ilgilenen  birçok şehir var,bana hayran olan kitlem var.Önemli olan Valinin de  belediyenin de bana destek vermesi,ama vermiyorlar.Vermesin sıkıntı yok .Herkes gelip geçicidir ama ben burada kalıcıyım.Mardin’in tanıtımı için tek başıma çaba gösteriyorum”dedi.

DAHA GÜZEL BİR MARDİN İÇİN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM

Daha güzel bir Mardin için belediye başkanlığına adayım diyen Akarmut,”Benim aslında  belediye başkanı falan olmam lazım,ben niye burada fazla uzatıyorum ki.”diye konuştu. Mardin Büyükşehir Belediyesi ile ilgili konuşan Akarmut,”Bol bol yol yapıyorlar,yapılan taşları yerlerine koyup tekrar yol yapıyorlar”ifadelerine yer verdi.

Mardin’e  gezmek için  gelen ziyaretçiler için ise “Hem beni hem de Mardin’i görmeye geliyorlar”şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MELEK, AKARMUT’TAN, TEPKİ, ÇEKEN, SÖZLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı