Haber Detayı
22 Ekim 2020 - Perşembe 18:53
 
Mardinli Kuaför Emrah Bilen Yıldızlar Show İçin Antalya’ya gidiyor
Mardinli Kuaför Emrah Bilen özel bir otelde gerçekleşecek yıldızlar Show buluşmasında Mardin’i temsil edecek.
KÜLTÜR Haberi
Mardinli Kuaför Emrah Bilen Yıldızlar Show İçin Antalya’ya gidiyor

Ulusal ve uluslarası arenalarda Mardin’i temsil eden Yeşilli'li Kuaför Emrah Bilen 29 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek 10 kişilik Antalya Show ekibi kadrosunun İçinde olan Emrah Bilen Antalya’da yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşecek yarışmada yeteneğini sergileyecek.

Kendini sürekli geliştiren, saç tasarımlarıyla adından söz ettiren, daha önce de katıldığı organizasyonlarda büyük başarılar elde eden yetenekli kuaför Bilen, Osman Balcı’ nın gerçekleştireceği “YILDIZLARIN BULUŞMASI” programında sahne alıp Mardin’in gururu olmaya devam etmek istiyor.

Bilen yarışmaya çok iyi bir şekilde hazırlandığını belirterek, yarışmayı kazanmak için elinden gelen tün hünerlerini sergileyeceğini söyledi.

HEDEFİM MARDİN’İ TANITMAK

Saç tasarım uzmanı Bilen, “Kuaförlük mesleğini öncelikle inanarak, severek ve azimle çalışarak icra ediyorum. Mardin Temsilcisi olarak bu yarışmaya katılacağız. Amacımız tabii ki işimizi hakkıyla ve tam anlamıyla yapmaktır. Elimizden gelenin en iyisini yapmak en temel gayemizdir. Mardin’imizi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum” dedi.

Yarışmada, Mardin’i çok iyi bir performans sergileyerek temsil etmek istediğini söyleyen Bilen, katılacağım bu yarışmadan da iyi bir derece ile Mardin’i güzel temsil edeceğine inandığını söyledi.

YARIŞMALARIMIZ COVİD 19 NEDENİ ERTELENDİ

Bilen, “İtalya’da Nisan ayında gideceğimiz yarışma covid 19 yüzünden ertelendi. Antalya’ya meslektaşlarımıza ve oradaki seyircilere moral vermek. Show ve katografi yaparak bunu eğlenceli hale getirmeyi hedefliyoruz. Mardin’i en iyi şekilde temsil ederek memleketime dönmek istiyorum” diye konuştu.

Bilen, bu zorlu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese minnettar olduğunu ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mardinli, Kuaför, Emrah, Bilen, Yıldızlar, Show, İçin, Antalya’ya, gidiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı