Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 17:58
 
Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Mardin İl başkanlığına Mehmet Günsel, atandı
Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Mardin İl Başkanlığına atanan Mehmet Günsel, projeleriyle her zaman gençlerin hizmetinde olacağını söyledi.
gündem Haberi
Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Mardin İl başkanlığına Mehmet Günsel, atandı

Günsel, Kızıltepe Mardin Caddesinde vatandaşlara ve esnafa maske dağıttı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle koordineli olarak çalışacağını belirten, Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Mardin İl Başkanı Mehmet Günsel, bu görevi kendisine tevdi edenlere teşekkür etti. İl Başkan Günsel, “Mardinli gençlerimiz için yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu anlamlı görevi bizlere tevdi eden Genel Başkanımız Sayın Türker Aygündüz’e ve bizlere güvenen herkese teşekkür ederim. İnşallah Mardin gençliği için elimizden gelenin fazlasını yapacaklarını söyledi.

 

MEHMET GÜNSEL KİMDİR

 

Sanayici iş adamı, Dünya gençlik ve spor konfederasyonu Mardin il başkanlığına atandı.  Mardin organize sanayi bölgesinde 10 yıldır Mobilya üretimi faaliyetinde bulunan HAMZAOĞLU LTD ŞTİ LAMOS MOBİLYA Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Günsel Ticari hayatı boyunca Her zaman gençleri meslek sahibi yapmakta çaba gösteren Günsel (Dsgkon) Dünya gençlik ve spor konfederasyonu Mardin il başkanlığı görevini Gençlere yönelik Yeni girişimcilik ruhu kazandıracak projelerle Gençliğe faydalı olmanın heyecanını şimdiden yaşıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünya, Gençlik, ve, Spor, Konfederasyonu, Mardin, İl, başkanlığına, Mehmet, Günsel,, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı