Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 10:14
 
Deva Partisi'nden Kızılay'a kan bağışında bulundu
Pandemi süreci nedeniyle kan stoklarının azalmasının ardından Kızılay'ın yaptığı çağrıya Deva Partisi Mardin İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan ile teşkilat mensupları Kızılay'a kan bağışı yaparak katkıda bulundu.
sağlık Haberi
Deva Partisi'nden Kızılay'a kan bağışında bulundu

Türk Kızılayı’nın kan stoklarının azalması nedeniyle kan bağışı çağrılarına bir destekte Deva Partisi Mardin İl Başkanlığı’ndan geldi.

“Kanında deva var” sloganı ile Artuklu 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda bulunan Kızılay'ın Kan bağışı istasyonuna gelen Deva Partisi İl Başkanı Av. Mesut Aydoğan ile parti yönetimi kan bağışında bulundu.

Deva Partisi İl Başkanı Mesut Aydoğan, Bütün Dünya'da etkisini sürdüren Koronavirüs salgını nedeniyle zor günlerden geçildiğini belirterek, “Kızılay'ın kan stoklarının azaldığını ilan etmesiyle birlikte teşkilatlar olarak destek olmak üzere buradayız. Ülkemizde kan bağışı bilincinin gelişmesi ve düşen kan bağış stoklarının yeniden yükselmesi hepimiz için büyük önem taşımaktadır. Bir hasta veya yaralıyı acil durumda verilecek kan değil, daha önce verilmiş, testleri yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş kan kurtarabilecektir. Deva ailesi olarak bu zor günlerde, halkımıza kanlarımızla da Deva olmak istedik. Şehrimizin kan stoklarının azaldığını biliyoruz ve herkesi bu duyarlılığa sahip çıkmaya bir kez daha bizler de çağrıda bulunuyoruz. Bu kampanyaya destek veren bütün Deva partisi il yönetimine mensup bütün arkadaşlarımıza ve bundan sonra kampanyaya destek olacak partimizin gönüllülerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deva, Partisi'nden, Kızılay'a, kan, bağışında, bulundu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Deva Partisi'nden Kızılay'a kan bağışında bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı