Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 15:55
 
Başkan Şahin, Tarım sektörünün sorun ve taleplerini Bakan’a iletti
Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin, Tarım sektörünün sorun ve taleplerini Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr.Ekrem Bekir Pakdemirli ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ilettiğini belirtti.
YAŞAM Haberi
Başkan Şahin, Tarım sektörünün sorun ve taleplerini Bakan’a iletti

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin, şunları söyledi. “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr.Ekrem  Bekir Pakdemirli ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımları 365 Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarımızın iştirakleriyle düzenlenen videokonferans yöntemiyle toplantı yapıldı.
Toplantıya Borsa yönetim kurulu başkanı olarak katılım sağladım.  Tarımda Yüksek elektrik enerji maliyetini, Un ihracatındın sadece ithal Buğday kapsamında Un ihracatının uygulamaya konulması un sektöründeki OSB faaliyet gösteren fabrikalarımızın sorunlarını ve Tarımdaki sorun ve çözüm taleplerini Tarım ve Orman Bakanımıza ilettim. Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli,  tüm taleplerle ilgileneceğinin sözünü verdi.”dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Şahin,, Tarım, sektörünün, sorun, ve, taleplerini, Bakan’a, iletti,
Yorumlar
Haber Yazılımı