Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 09:54
 
Ahmet Davutoğlu Mardin’de Kongreye katılıyor
Gelecek Partisi Mardin İl Kongresi bugün Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak
politika Haberi
Ahmet Davutoğlu Mardin’de Kongreye katılıyor

1 Kasım'da 1. Olağan Kongresini gerçekleştiren Gelecek Partisi tüm hızıyla il ve ilçe kongrelerini yapmaya devam ediyor. Şu ana dek 45 il ve 250 ilçe kongresini gerçekleştiren Gelecek Partisi, kongrelerini tüm hızıyla yapmaya devam ediyor.

14 Ocak Perşembe günü Mardin İl Kongresini gerçekleştirecek olan Gelecek Partisi, böylelikle 46 ilde kongrelerini tamamlamış olacak.

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı kongre öncesi Mardin’de esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapılacak.

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, kongreye ilişkin bir açıklama yaparak “Mardin’de partimize yoğun bir ilgi var. Yönetimi devraldığımız günden bu yana hızlı bir şekilde teşkilatlanarak önce ilçe başkanlarımızı atadık ardından ilçe kongrelerimizi büyük bir hızla bitirdik. Pandemi koşulları nedeniyle çok daha önce yapmamız gereken il kongresi 14 Ocak tarihine sarktı. Genel Başkanımızı Mardin’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Gelecek Partisi Mardin İl Kongresi, saat 14:00’de Yay Grand Otel’de gerçekleştirilecek. Kongreden sonra Ahmet Davutoğlu ilçeleri ziyaret ederek, vatandaşlar ve esnafla bir araya geleceği ifade edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet, Davutoğlu, Mardin’de, Kongreye, katılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı